Cixi XunliComm Haberleşme Cihazları Fabrikası

KALİTE ve HİZMETİ yol gösterici ilke olarak saklayın!

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablosu

Çift Yönlü Fiber Optik Yama Kablosu SC SC Düşük Ekleme Kaybı Yüksek Dönüş Kaybı

Ben sohbet şimdi
İşbirliğimiz yaklaşık 4 yıl sürüyor ve sağladıkları hizmeti kabul etmeleri gerekiyor. İşbirliğimiz uzun yıllar sürecek.

—— Edward

İyi ürün kalitesi, hızlı teslimat, iyi servis tutumu!

—— David

Çift Yönlü Fiber Optik Yama Kablosu SC SC Düşük Ekleme Kaybı Yüksek Dönüş Kaybı

Duplex Fiber Optic Patch Cord SC SC Low Insertion Loss High Return Loss
Duplex Fiber Optic Patch Cord SC SC Low Insertion Loss High Return Loss Duplex Fiber Optic Patch Cord SC SC Low Insertion Loss High Return Loss

Büyük resim :  Çift Yönlü Fiber Optik Yama Kablosu SC SC Düşük Ekleme Kaybı Yüksek Dönüş Kaybı En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: XunliComm
Sertifika: CE,ROHS,ISO9001
Model numarası: XLC-FOPC-01

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 ad
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat paketine göre.
Teslim süresi: 3-15 gün
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram / Paypal
Yetenek temini: Günde 1000 adet
Detaylı ürün tanımı
Bağlayıcı türü: SC-SC Yüksük: Seramik Zirkonya
Renk: mavi Malzeme: PVC veya LSZH
Türü: Çoklu mod Fiber sayımı: 1 ~ 144 çoklu elyaf
Kablo çapı: 2.0mm 3.0mm Gerçek fabrika: Evet
Vurgulamak:

No input file specified.

,

fiber optic cable patch cord

SC - SC Çift Yönlü Çoklu Mod OM3 Fiber Optik Yama Kablosu XunliComm

Ürün Açıklaması

Optik Fiber Bağlantı Kablosu (Jumper), iki ucu birbirine bağlamak için bağlayıcılar ekleyerek bir optik fiber uzunluğudur.

ışın yolu. At kuyruğu, sadece bir ucunda kalıcı olarak tutturulmuş bir bağlayıcı uzunluğudur. Joinwit yama kabloları

çeşitli tipte konnektörlerle (FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ vb.) monte edilir. Üç çeşit vardır.

cilalı fiber son yüz: PC, UPC ve APC. biz ileri teknik ve ekipman kullanıyoruz

seri üretimin yüksek kalitesini sağlamak için üretin.

Fiber Optik Ağ Kablosu Özellikleri ve Seçenekleri

  • Simpleks, dubleks veya çoklu fiber düzenekleri
  • Ceket tipleri: Yükseltici, PVC, Plenum dereceli veya LSZH (Düşük Dumanlı Sıfır Halojenler) ve tümü RoHS kablolarıdır
  • Özel fiber optik kablo uzunlukları ve ceket renkleri
  • Çeşitli elyaf tipleri ve dalga boyları, tipik 9/125 tek modlu, 50/125 modlu ve 62.5 / 125 modlu
  • 0.9mm / 1.8mm / 2.0mm / 3.0mm dış çaplı fiber optik kablolar
  • PC, UPC ve APC cila türleri
  • İyi paketleme, rekabetçi fiyatlar ve çok hızlı teslimat


Yerinde, hassas imalat ekipmanları ve kalifiye elemanlarımızla, LC / UPC - LC / UPC fiber optik patch kablosu güvenilir ve% 100 endüstriyel ve uluslararası standartlara göre test edilmiştir, bu LC-LC fiber kablolar esnek bir özelleştirme ile iyi fiyatlar ve çok hızlı teslimat.

Özellikler

  • ROHS ve Bell core GR 326 çekirdekli standartlara uygundur
  • Ekstra Ücret Yok Kullanılabilen Özel Yapılandırmalar
  • Elyaf demetinde, şerit çıkışlı, pigtail olarak mevcuttur
  • FC, LC, ST, SC, MTRJ, MU, MPO, D4, SMA isteğe bağlı
  • Son yüzün halkası: PC, UPC, APC
  • PVC, LSZH, OFNR, OFNP fiber kablo isteğe bağlı
  • Sevkiyat öncesi fabrika% 100 test
  • Düşük ekleme kaybı ve yüksek geri dönüş kaybı
  • Serileştirilmiş ve Bireysel Test Kayıtları

Teknik özellikler

Pigtail Bağlayıcı PC (SM) UPC (SM) APC (SM) AA
Geri Dönüş Kaybı (dB) ≥45 ≥50 ≥60 ≥35
Ekleme Kaybı (dB) .30,3 (en fazla 0,5)
Tekrarlanabilirlik (dB) ≤0.1
Dayanıklılık (1 / eşleştirmeleri) ≥500
Çalışma Sıcaklığı (° C -40 ~ 75
Çekme Dayanımı (N) ≥90 (Φ3.0), ≥70 (Φ2.0), ≥60N (.90,9)
Lif SM OS1 9 / 125um, OM1 50 / 125um, OM2 OM3 62,5 / 125um, OM4, vb.
Kablo çapı 0.9mm 2.0mm, 3.0mm vb.
Kablo malzemesi PVC, LSZH
çekirdekler Simpleks, dubleks, 4 çekirdekli, 6 çekirdekli, 8 çekirdekli, 12 çekirdekli vb

Bizim avantajlarımız

1. Biz bile 1 adet mini sipariş desteği.

2. Hızlı teslimat süresi. Teslimatı 48 saat içinde ayarlayabiliriz .

3. biz büyük stok var. 2 gün içinde küçük bir miktar teslimat, 1 hafta içinde büyük miktarda teslimat.

4. Optik Patch Cord sektöründe 8 Yıllık Tecrübe .

5. Kalite ve rekabetçi fiyatlar. Kesinlikle kalite kontrolü.

6. Mükemmel satış sonrası servis. 24 saat çevrimiçi hizmet veriyoruz. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir / e-posta gönderebilirsiniz.

7. 1 yıl garanti.

İletişim bilgileri
Cixi XunliComm Communication Equipment Factory

İlgili kişi: Nicole Weng

Tel: 86-18390057132

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin