Cixi XunliComm Haberleşme Cihazları Fabrikası

KALİTE ve HİZMETİ yol gösterici ilke olarak saklayın!

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablosu

Mavi Renkli Fiber Optik Yama Kablosu, OM3 Fiber Yama Kabloları FC - FC

Ben sohbet şimdi
İşbirliğimiz yaklaşık 4 yıl sürüyor ve sağladıkları hizmeti kabul etmeleri gerekiyor. İşbirliğimiz uzun yıllar sürecek.

—— Edward

İyi ürün kalitesi, hızlı teslimat, iyi servis tutumu!

—— David

Mavi Renkli Fiber Optik Yama Kablosu, OM3 Fiber Yama Kabloları FC - FC

Blue Color Fiber Optic Patch Cord , OM3 Fiber Patch Cables FC - FC
Blue Color Fiber Optic Patch Cord , OM3 Fiber Patch Cables FC - FC Blue Color Fiber Optic Patch Cord , OM3 Fiber Patch Cables FC - FC

Büyük resim :  Mavi Renkli Fiber Optik Yama Kablosu, OM3 Fiber Yama Kabloları FC - FC En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: XunliComm
Sertifika: CE,ROHS,ISO9001
Model numarası: XLC-FOPC-01

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 ad
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat paketine göre.
Teslim süresi: 3-15 gün
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram / Paypal
Yetenek temini: Günde 1000 adet
Detaylı ürün tanımı
Bağlayıcı türü: FC-FC Uzunluğu: 3 Metre veya Özelleştirilmiş
Renk: mavi Malzeme: PVC veya LSZH
Türü: Çoklu mod Fiber sayımı: 1 ~ 144 çoklu elyaf
Kablo çapı: 0,9 mm, 2.0 mm, 3.0 mm Gerçek fabrika: Evet
Vurgulamak:

fiber optik patch lead'ler

,

fiber optik patch cable

FC - FC Çift Yönlü Çoklu Mod OM3 Fiber Optik Yama Kablosu Mavi

Ürün Açıklaması

Tek yönlü ve çok modlu tipler de dahil olmak üzere bu FC-FC fiber kabloları, tek yönlü ve çok modlu türler de dahil olmak üzere, FC FC fiber optik kablo düzeneklerinin eksiksiz bir seçimini sunuyoruz. Kablo kılıfları, LSZH kablo ve PVC seçenekleriyle Riser dereceli veya Plenum dereceli olabilir ve tümü RoHS uyumlu kablolardır. Rekabetçi fiyatlarla ve hızlı teslimat ile ilgili standart ve özel yapım fiber optik kablolar kaynağı.

Fiber Optik Ağ Kablosu Özellikleri ve Seçenekleri

  • Simpleks, dubleks veya çoklu fiber düzenekleri
  • Ceket tipleri: Yükseltici, PVC, Plenum dereceli veya LSZH (Düşük Dumanlı Sıfır Halojenler) ve tümü RoHS kablolarıdır
  • Özel fiber optik kablo uzunlukları ve ceket renkleri
  • Çeşitli elyaf tipleri ve dalga boyları, tipik 9/125 tek modlu, 50/125 modlu ve 62.5 / 125 modlu
  • 0.9mm / 1.8mm / 2.0mm / 3.0mm dış çaplı fiber optik kablolar
  • PC, UPC ve APC cila türleri
  • İyi paketleme, rekabetçi fiyatlar ve çok hızlı teslimat


Yerinde, hassas imalat ekipmanları ve kalifiye elemanlarımızla, LC / UPC - LC / UPC fiber optik patch kablosu güvenilir ve% 100 endüstriyel ve uluslararası standartlara göre test edilmiştir, bu LC-LC fiber kablolar esnek bir özelleştirme ile iyi fiyatlar ve çok hızlı teslimat.

Özellikler

  • ROHS ve Bell core GR 326 çekirdekli standartlara uygundur
  • Ekstra Ücret Yok Kullanılabilen Özel Yapılandırmalar
  • Elyaf demetinde, şerit çıkışlı, pigtail olarak mevcuttur
  • FC, LC, ST, SC, MTRJ, MU, MPO, D4, SMA isteğe bağlı
  • Son yüzün halkası: PC, UPC, APC
  • PVC, LSZH, OFNR, OFNP fiber kablo isteğe bağlı
  • Sevkiyat öncesi fabrika% 100 test
  • Düşük ekleme kaybı ve yüksek geri dönüş kaybı
  • Serileştirilmiş ve Bireysel Test Kayıtları

Teknik özellikler

Parametre Tek mod Çoklu mod
Temel Fiber bağlayıcı FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, MPO
Yüksük Son Yüz PC UPC APC UPC
Ekleme Kaybı ≤0.2dB ≤0.2dB ≤0.3dB ≤0.2bB
Geri dönüş kaybı ≥50dB 55dB 60dB ≥35dB
Seramik yüksük şartname 125.5um eşmerkezlilik sapmaları: <= 1um 127um eşmerkezlilik sapmaları: <= 3um
Uygun elyaf 9 / 125um 50 / 125um, 62.5 / 125um
Son Yüz Geometrisi Eğri yarıçapı 7a- 25mm 5 ~ 12 mm N / A
Elyaf Çıkıntısı ≤50nm ≤100nm N / A
Kesim Altındaki Elyaf ≤100nm ≤100nm N / A
Apeks ofset ≤50um
Mekanik exchangeability ≤0.2dB
Tuz spreyi ≤0.1dB
Düşürmek ≤0.2dB (1.5M, 5 damla)
Titreşim IL ≤0.2dB (550Hz, 1.5mm)
Tekrarlanabilirlik ≤ 0.1dB (1000 kez)
dayanıklılık > 1000 kez
Çalışma sıcaklığı -40 ° C ~ + 85 ° C

Bizim avantajlarımız

1. Biz bile 1 adet mini sipariş desteği.

2. Hızlı teslimat süresi. Teslimatı 48 saat içinde ayarlayabiliriz .

3. biz büyük stok var. 2 gün içinde küçük bir miktar teslimat, 1 hafta içinde büyük miktarda teslimat.

4. Optik Patch Cord sektöründe 8 Yıllık Tecrübe .

5. Kalite ve rekabetçi fiyatlar. Kesinlikle kalite kontrolü.

6. Mükemmel satış sonrası servis. 24 saat çevrimiçi hizmet veriyoruz. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir / e-posta gönderebilirsiniz.

7. 1 yıl garanti.

İletişim bilgileri
Cixi XunliComm Communication Equipment Factory

İlgili kişi: Nicole Weng

Tel: 86-18390057132

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin