Cixi XunliComm Haberleşme Cihazları Fabrikası

KALİTE ve HİZMETİ yol gösterici ilke olarak saklayın!

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablosu

İyi Tekrarlanabilirlik Zırhlı Fiber Patch Kablo ST - ST Tekli Mod Simplex

Ben sohbet şimdi
İşbirliğimiz yaklaşık 4 yıl sürüyor ve sağladıkları hizmeti kabul etmeleri gerekiyor. İşbirliğimiz uzun yıllar sürecek.

—— Edward

İyi ürün kalitesi, hızlı teslimat, iyi servis tutumu!

—— David

İyi Tekrarlanabilirlik Zırhlı Fiber Patch Kablo ST - ST Tekli Mod Simplex

Good Repeatability Armored Fiber Patch Cable ST - ST Single Mode Simplex
Good Repeatability Armored Fiber Patch Cable ST - ST Single Mode Simplex Good Repeatability Armored Fiber Patch Cable ST - ST Single Mode Simplex

Büyük resim :  İyi Tekrarlanabilirlik Zırhlı Fiber Patch Kablo ST - ST Tekli Mod Simplex En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: XunliComm
Sertifika: CE,ROHS,ISO9001
Model numarası: XLC-FOPC-01

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 ad
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat paketine göre.
Teslim süresi: 3-15 gün
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram / Paypal
Yetenek temini: Günde 1000 adet
Detaylı ürün tanımı
Bağlayıcı türü: ST-ST Uzunluğu: 3 Metre veya Özelleştirilmiş
Renk: mavi Malzeme: PVC veya LSZH
Türü: Tek modu Kablo çapı: 3.0mm
Vurgulamak:

fiber optik yama kabloları

,

fiber optik kablo yama kablosu

st-st tek modlu simplex fiber patch kablosu 3M zırhlı

Ürün Açıklaması

1 - ABD CORNING fiber çekirdek, Kararlı iletim, kolay kaynaklanabilir, Düşük ekleme kaybı.

2 - Japonya KYOCERA insert çekirdek, Yüksek hassasiyetli Seramik Yüksük taşlama mükemmel stabilite.

3 - J apanese SEIKO Yüksek hassasiyet taşlama tepsisi , 4 kez taşlama işlemi.

4 - Ekleme Kaybı 0.3dB'den az , İade Kaybı 60dB'den fazla .

5 - Düşük dumanlı sıfır halojen (LSZH) ceket.

6 - İyi tekrarlanabilirlik, iyi kesme performansı, iyi sıcaklık kararlılığı, güçlü çekme dayanımı.

7 - Çevreye duyarlı.

8 - SGS tarafından AB Standardı ile Onaylanmış ve Sertifikalı.

Teknik özellikler

Ürün adı ST (UPC) -ST (UPC) Tek Modlu 3M Fiber Optik Yama Kablosu
Elyaf Türü Tek mod
Elyaf Sayısı Simpleks
dalga boyu 1310nm veya 1550nm
Konnektör Tipi ST (UPC) ila ST (UPC)
Intertion Kaybı (dB) 0.3dB'den az
Geri dönüş kaybı 50 dB'den fazla
Tekrarlanabilirlik 0.2dB'den az
exchangeability 0.1dB'den az
Ceket PVC / LSZH
uzunluk 3m veya özelleştirilmiş
Operting terbeti -40 ~ 75 ℃

Uygulamalar

- FTTH

- Fiber optik veri iletimi

- Fiber optik haberleşme sistemi

- Optik fiber erişim ağları (LAN)

- Fiber optik CATV

- Fiber optik test cihazları

- Fiber optik veri iletişimi

- Optik fiber algılayıcı

Bizim avantajlarımız

1. Biz bile 1 adet mini sipariş desteği.

2. Hızlı teslimat süresi. Teslimatı 48 saat içinde ayarlayabiliriz .

3. biz büyük stok var. 2 gün içinde küçük bir miktar teslimat, 1 hafta içinde büyük miktarda teslimat.

4. Optik Patch Cord sektöründe 8 Yıllık Tecrübe .

5. Kalite ve rekabetçi fiyatlar. Kesinlikle kalite kontrolü.

6. Mükemmel satış sonrası servis. 24 saat çevrimiçi hizmet veriyoruz. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir / e-posta gönderebilirsiniz.

7. 1 yıl garanti.

İletişim bilgileri
Cixi XunliComm Communication Equipment Factory

İlgili kişi: Nicole Weng

Tel: 86-18390057132

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin