Cixi XunliComm Haberleşme Cihazları Fabrikası

KALİTE ve HİZMETİ yol gösterici ilke olarak saklayın!

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik bölücü

FTTH GPON LGX Kaset Tipi Fiber Optik Ayırıcı, Fiber Optik PLC Ayırıcı

Ben sohbet şimdi
İşbirliğimiz yaklaşık 4 yıl sürüyor ve sağladıkları hizmeti kabul etmeleri gerekiyor. İşbirliğimiz uzun yıllar sürecek.

—— Edward

İyi ürün kalitesi, hızlı teslimat, iyi servis tutumu!

—— David

FTTH GPON LGX Kaset Tipi Fiber Optik Ayırıcı, Fiber Optik PLC Ayırıcı

FTTH GPON LGX Cassette Type Fiber Optic Splitter , Fiber Optic PLC Splitter
FTTH GPON LGX Cassette Type Fiber Optic Splitter , Fiber Optic PLC Splitter

Büyük resim :  FTTH GPON LGX Kaset Tipi Fiber Optik Ayırıcı, Fiber Optik PLC Ayırıcı En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: XunliComm
Sertifika: CE,ROHS,ISO9001
Model numarası: XLC-FOS-01

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 ad
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat paketine göre.
Teslim süresi: 3-15 gün
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram / Paypal
Yetenek temini: Günde 1000 adet
Detaylı ürün tanımı
Adı: SC PLC Fiber Optik Ayırıcı Bağlayıcı türü: SC / UPC
Ayırıcı tipi: FTTH Gpon LGX Kaseti Ayırıcı oranı: 1x8
Renk: özelleştirilmiş Uygulama: FTTH, FTTB, FTTO, FTTx, Ağ İletişimi, CATV
Vurgulamak:

Fiber optik kablo ayırıcı

,

fiber optik plc ayırıcı

FTTH Gpon LGX Kaset tipi SC / UPC 1X8 PLC Fiber Optik Bölücü

Ürün Açıklaması

Fiber Optik ayırıcı ayrıca optik ayırıcı olarak da adlandırılır, optik fiber bağlantısındaki en önemli pasif cihazlardan biridir, çoklu giriş ve optik fiber bağlı cihazların çoklu çıkış ucuna sahiptir. kaynaşık bikonik konik (FBT) ve düzlemsel dalga köpüğü tipi (PLC).

Özellikler

  1. Düşük Ekleme Kaybı, Düşük PDL, Yüksek Yeniden Başlatma Kaybı .
  2. Düzgün Güç Dağıtıcı .
  3. Kompakt Tasarım
  4. Geniş Çalışma Dalga Boyu .
  5. Geniş Çalışma Sıcaklığı

şartname

Kanal 1X2 1X4 1X8 1X16 1X32 1X64
Fiber türü G657A1
Gövde Malzemesi
Boyut (EnxBoyxYükseklik / mm) 130x100x25 130x100x50 130x100x76 130x100x154
Bağlayıcı SC / UPC, SC / APC, LC / UPC, LC / APC, FC / UPC, FC / APC
Çalışma Dalgaboyu (nm) ~ 1650 1260
Ekleme kaybı (dB) (Maks) 3.7 7.3 10.5 13.7 17.1 20.5
Kanal Tekdüzelik (dB) (Maks) 0.5 0.8 1.0 1.3 1.5 1.7
Polarizasyon Bağımlı Kaybı -PDL (dB) (Maks) 0.2 0.2 0.25 0.3 0.4 0.5
Yönelme (dB) (Minimum) 55
Geri Dönüş Kaybı (dB) (Min) 55
Bağlayıcı Ekleme Kaybı (dB) (Maks) Her biri 0.3
Depolama Sıcaklığı (℃) -40 ~ 85
Çalışma Sıcaklığı (℃) -25 ~ 75
Not Optik Özellikler (konektör kaybını hariç)

Uygulamalar

  1. Yerel Alan Ağı (LAN)
  2. Veri iletişim ağı
  3. Telekomünikasyon optik iletim ağı
  4. Optik erişim ağı (OAN)
  5. Aktif cihaz sonlandırma
  6. Fiber optik veri iletimi (FODT)
  7. Optik Fiber Test ve Ölçüm Sistemleri
  8. CATV

İletişim bilgileri
Cixi XunliComm Communication Equipment Factory

İlgili kişi: Nicole Weng

Tel: 86-18390057132

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin